Loading color scheme

O webu

Odbor správy veřejného majetku na tomto webu představuje dopravní projekty, které má v záměru v budoucnu realizovat, opravy dopravní infrastruktury, uzavírky a omezení a další novinky, které se týkají dopravní situace v Liberci.

Všechna témata jsou zpracována podle kategorií a jsou přehledně zobrazena na interaktivní mapě. Po kliknutí na ikonu v mapě se zobrazí detailní informace s popisem a dalšími informacemi ke stažení.

Web zároveň slouží jako komunikační nástroj mezi zástupci města a veřejností. Každý má možnost zaslat návrh či podnět týkající se dopravní situace v Liberci, nebo vyjádřit se ke každému tématu formou moderovaného komentáře.

Dopravní projekty

Projekty financované městem
V této sekci naleznete seznam dopravních projektů, které plánuje, schvaluje a pomocí vlastních financí realizuje statutární město Liberec.

Projekty financované za pomoci dotací
Ke zdárné realizaci těchto typů projektů je kromě městských peněz zapotřebí spolufinancování, nebo úplné financování z dotačních zdrojů (například z IROP).

Opravy komunikací
Zpracované případy na plánované opravy, nebo údržbu městských komunikací naleznete právě v této sekci.

Opravy komunikací s vlastníky sítí
Statutární město Liberec provádí opravy komunikací, na kterých byl nutný stavební zásah vlastníků inženýrských sítí (např. RWE, SČVK, SVS).

Opravy parkovišť
Zde naleznete veškeré informace o připravovaných opravách a údržbách parkovišť a parkovacích míst v Liberci.