Loading color scheme

O webu

Odbor správy veřejného majetku na tomto webu představuje dopravní projekty, které má v záměru v budoucnu realizovat, opravy dopravní infrastruktury, uzavírky a omezení a další novinky, které se týkají dopravní situace v Liberci.

Všechna témata jsou zpracována podle kategorií a jsou přehledně zobrazena na interaktivní mapě. Po kliknutí na ikonu v mapě se zobrazí detailní informace s popisem a dalšími informacemi ke stažení.

Web zároveň slouží jako komunikační nástroj mezi zástupci města a veřejností. Každý má možnost zaslat návrh či podnět týkající se dopravní situace v Liberci, nebo vyjádřit se ke každému tématu formou moderovaného komentáře.

Dopravní projekty

Projekty v přípravě
V této sekci naleznete dopravních projekty, které se nachází ve fázi předcházející fyzické realizaci, tzn. ve fázi územního či stavebního řízení a nebo ve fázi výběru dodavatele prostřednictvím výběrového/zadávacího řízení.

Projekty v realizaci
V této sekci naleznete dopravních projekty, které se nachází ve fázi výstavby, tj. jsou aktuálně fyzicky realizovány.

Opravy komunikací s vlastníky sítí
V této sekci naleznete projekty, které jsou realizovány ve spolupráci s vlastníky inženýrských sítí (GasNet, Sčvk, SVS) v rámci tzv. sdružených investic. Statutární město Liberec po rekonstrukci inženýrských sítí vlastníky následně provádí opravy dotčených komunikací.

Dokončené projekty
V této sekci naleznete projekty, které jsou zcela dokončeny.