Loading color scheme

Vytvoření zastávky mezi ulicemi Ampérova a Techniků
Vytvoření zastávky mezi ulicemi Ampérova a Techniků

Dobrý den,

Dovoluji si reagovat na článek ve Zpravodaji „Proměny v průmyslové zóně Jih“, který mě potěšil ve smyslu, že konečně v ulici Průmyslová budou přechody pro chodce. Již rok docházím do zaměstnání v této lokalitě a Váš článek mi čte přímo myšlenky. Měla bych jedinou žádost o rozšíření zastávek MHD v ulici Průmyslová.

Jsem občan, který bohužel nemá vůz a cestuji tedy MHD – je dost nepříjemné projet celou ulici (celou zónu) a teprve až skoro na konci (jediná zastávka U Slunného potoka) vystupovat a vracet se zpět po trase autobusu. Nejsem jediná, všimla jsem si, že takto musí cestu zpět absolvovat zhruba 50% cestujících z autobusu, kteří pracují v ul. Ampérova, kde je dnes již zhruba víc jak 10 podniků. Pro mě osobně to znamená jet o spoj dříve, abych byla v zaměstnání tak, jak potřebuji (cesta od vystoupení z autobusu do zaměstnání mi trvá při rychlejší chůzi cca 8-10 min.). Veřte, že kdyby zastávka MHD byla i u ulice Ampérova, ušetří to dost času.

Dovoli bych si tedy Vaši myšlenku rozšířit o návrh : vytvořit zastávku MHD ještě mezi ulicí Ampérova a ulicí Techniků (někde pod firmou TRUMPF).

Děkuji za pochopení a přimlouvám se za všechny cestující MHD.

Michaela Myšková