Loading color scheme

Stav vozovek v ulici Rychtářská a Třešňová

Dobrý den,
Touto cestou chci se zeptat vedení města, zda jste nezapomněli, ze existuje ulice Rychtařská, Třešňová, doporučuji vedení města si jít projet buď autem nebo jen tak projít.
Je to katastrofa, poslední úprava, teda žádná úprava vlastně nebyla. Máme tady hole rozbité betonové bloky, je to horší než D1, a to už je co říct. Prosím Vás, já platím městu stejne jako ostatní, ale zkuste mít auto a jezdit sem každý den, jezdím na opravy silenbloku mnohem častěji než někdo jiný, protože ta ulice to je tankodrom. Parkovací místa už ani nemluvím. Chodníky? Když

se to stavělo( ještě za komoušu a od té doby se tam ani nesahalo) tam asi soudruzi nepočítali, ze lidé potřebuji také nějaké chodníky.
Vážené vedení, já chápu, že ceníme si práci ještě co odvedli za jiného režimu, ale prosím Vás, bylo by možné po 30 letech sáhnout na úplnou opravu těch ulic? Je to šílený!!!!

Naštvaný obyvatel....
Honza Novotný

 

Vážený pane Novotný,
na základě Vašeho podnětu na webu www.bezpecnadoprava.liberec.cz Vám sdělujeme následující:

Odbor správy veřejného majetku provádí průběžně lokální opravy výtluků v rámci běžné údržby. Na realizaci projektu „Rozšíření parkovacích míst v ul. Rychtářská, Konopná a Třešňová“ je v současné době zpracovávána dotační žádost. První žádost o poskytnutí dotace na zřízení nových parkovacích ploch, úpravu komunikací a chodníků vč. nových kontejnerových stání neuspěla v dotační žádosti vůči jiným projektům z celé ČR. Nyní má věc na starosti odbor KAM, který připravuje koncepční studii celé lokality. Počítáme se zapojením projektu do nové Výzvy vypsané Státním fondem rozvoje bydlení pro rok 2020.

S pozdravem

Petra Malá
referent oddělení technické správy
odbor správy veřejného majetku

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC
Magistrát města Liberec